BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ
Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü

 

Formlar

Başkent Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörlüğü’ne yönelik kurum içi taleplerinizi üniversitenin kullandığı elektronik belge yönetim sistemi (ebys) üzerinde yazılı olarak Rektörlüğe yapabilirsiniz.

“İş talep formları” bağlantısına tıklayarak Word (doc) formatında indirebileceğiniz konu ile ilgili formlar (yeni tasarım, E- duyuru ve Haber Bildirim vb.) ebys sistemi üzerinden yapılan taleplerinize eklenmelidir.

Üniversitemizin resmi sosyal medya hesaplarında (Facebook, Instagram, Twitter) duyurmak istediğiniz etkinlikleriniz için “e-duyuru” formunu, Bülten dergisinde ve sosyal medya hesaplarında yer verilmesini istediğiniz haberleriniz için “haber bildirim” formunu, tasarım talepleriniz için ise “yeni tasarım istek” formunu doldurabilirsiniz.

Ayrıca öğrenci ve topluluk etkinlikleri de dahil olmak üzere üniversitemizde düzenlenecek her türlü etkinlik için “Başkent Üniversitesi Etkinlik Düzenleme ve Destekleme İlkeleri Yönergesi” dikkate alınmalı ve ilkelere uyulması gerekmektedir. Yönerge ile formları ilgili linkte bulabilirsiniz.

 

İş Talep Formu

Etkinlik Düzenleme-Destekleme Yönerge ve Formları 2018-2019

104.2 Radyo Başkent Program Öneri Formu